Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.07.2019 17:31
Rainbow Six Siege Showdown
1188V

Rainbow Six Siege Showdown. Zwiastun i szczegóły nowego trybu

Dziki Zachód w Tom Clancy's Rainbow Six: Siege? Ubisoft zaprezentował właśnie nowy wariant zabawy, który pozwoli graczom sprawdzić swoje umiejętności na odpicowanej mapie. Poznajcie szczegóły Showdown.

W swoim czasie pojawiło się kilka plotek dotyczących Dzikiego Zachodu w Tom Clancy's Rainbow Six: Siege , ale w końcu otrzymaliśmy pełną prezentację. Ubisoft zdecydował się na czasowe wydarzenie, które zostało umiejscowione na spalonym słońcem Forcie Truth.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege zaczęło karać za postrzelenie kolegi z drużyny

W dniach 2-16 lipca gracze na serwerach Tom Clancy's Rainbow Six: Siege zapoznają się z nowym wariantem zabawy. Tryb został zatytułowany Showdown i skupia się na trzyosobowych pojedynkach – śmiałkowie wezmą udział w dynamicznych meczach:

„W tym ograniczonym trybie gry zobaczymy dwie trójki atakujących i broniących, korzystające wyłącznie z BOSG.12.2 i Magnum LFP586. Co więcej, Showdown wprowadzi ograniczony HUD, w którym informacje o zdrowiu i amunicji oraz celownik zostały usunięte. Nie ma też fazy przygotowania.”

Ubisoft wprowadzi do gry 31 unikatowych przedmiotów w stylu westernowym – śmiałkowie wskoczą w między innymi pełne stroje z Dzikiego Zachodu, a nawet skorzystają ze specjalnego osprzętu.

Zamierzacie sprawdzić zabawę? Użytkownicy, którzy zalogują się w trakcie wydarzenia, zgarną Pakiet Kolekcji Showdown i będą mogli wykonywać wyzwania wydarzenia Ubisoft Club, by następnie otrzymać niepowtarzalną skórkę broni dla BOSG.12.2. Śmiałkowie mogą także kupić pakiety Showdown za 300 kredytów R6.

Warto spojrzeć:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Ubisoft Ubisoft Montreal