Paweł Musiolik Paweł Musiolik 27.06.2019 15:54
Star Wars Jedi Rey
1613V

Nowe trylogie Gwiezdnych wojen bez postaci Rey

Powolutku zbliżamy się do zamknięcia najnowszej trylogii Gwiezdnych wojen. Im bliżej premiery Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie, tym więcej plotek na temat dalszych losów serii.

Aktualnie wiemy, że pod koniec grudnia w kinach zobaczymy Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie. Dziewiąty epizod zamknie sagę Skywalkerów i pozwoli kolejnym twórcom na rozpoczęcie swoich projektów. Aktualnie potwierdzono produkcję dwóch trylogii.

Star Wars Jedi: Fallen Order na długiej rozgrywce. Gameplay w 4K!

Ja jedną stoją scenarzyści Gry o Tron, a za druga — Rian Johnson. I to właśnie z nim związana jest plotka, która krążyła po Sieci. Mówiła ona, że Rey, którą wciela się Daisy Ridley, ma się w niej pojawić. Nie jest to jednak prawdą. Zaprzeczyła temu aktorka w rozmowie z BuzzFeedem.

Mogę potwierdzić, że nie będzie mnie w kolejnej trylogii. Mówię tutaj zarówno o tej od Riana, jak i ekipy od Gry o Tron. Od początku mówiono, że to będą zupełnie nowe historie. Więc przykro mi, ale nie, nie pojawię się w tych filmach.

Plotek na temat przyszłości marki jest sporo. Jedna z nich mówi, że dostaniemy filmy, które zabiorą nas do Starej Republiki. Inne mówią, że będzie to raczej serial. Coś w tej sprawie się dzieje, gdyż oficjalnie potwierdzono plany eksplorowania tego okresu przez włodarzy Disneya.

Źródło: https://www.starwarsnewsnet.com/2019/06/daisy-ridley-talks-about-the-rise-of-skywalker-and-confirms-having-no-involvement-with-rian-johnsons-star-wars-trilogy.html

Tagi: star wars

Nie przegap