Paweł Musiolik Paweł Musiolik 26.06.2019 11:53
Spider-Man: Daleko od domu
1454V

Darmowe doświadczenie Spider-Man: Daleko od domu na PSVR

Sony wraz z Marvelem, by promować nadchodzący film Spider-Man: Daleko od domu, przygotowało darmowe doświadczenie VR na PS4.

To nie pierwszy raz, gdy przygotowywane jest darmowe doświadczenie VR, które ma promować film. Spider-Man: Daleko od domu doczekało się swojej gry na VR, w której wskakujemy w skórę Człowieka-pająka i możemy pobawić się na Manhattanie z VR na głowie.

Marvel's Avengers nie jest powiązany z Marvel Cinematic Universe. Gra otrzyma polską lokalizację

Spider-Man: Daleko od domu VR to dosyć krótka zabawa, ale idealna, by odpalić na chwilę i poczuć się niczym Spider-Man w akcji. Do zabawy wymagane są kontrolery PS Move, więc bez nich ani rusz. Aplikacja opisana jest nastepująco:

W zapierającej dech w piersiach rzeczywistości wirtualnej w końcu będziesz miał szansę wdrapywać się i skakać z najwyższych wież na Manhattanie. Wystarczy wybrać jeden z czterech kostiumów Spider-Mana, a wzlecisz pod niebo… ale miej oczy szeroko otwarte, bo czeka na ciebie wielki i niebezpieczny wróg. Tylko ty masz moc, by znaleźć nowego przeciwnika w Nowym Jorku i zmierzyć się z nim w tej ekscytującej, rozbujanej przygodzie.

Całość zajmuje 2,1 GB i pobierzecie to z PS Store. Oczywiście jak wspomniane jest w tytule - za darmo. W galerii przykładowe zrzuty z gry. Karta produktu w PS Store dodatkowo zawiera zwiastun z rozgrywką, którego niestety nie mogę wam tu pokazać.

Tagi: playstation 4 playstation vr Spider-Man: Daleko od domu

Nie przegap