Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.06.2019 16:31
SNK NeoGeo Mini Samurai Showdown Limited Edition
644V

SNK NeoGeo Mini w limitowanym wydaniu. Cena i szczegóły wydania

SNK ujawniło nową wersję NeoGeo Mini. Sprzęt został przygotowany z okazji premiery Samurai Shodown. W zestawie znajduje się wiele gier, a zainteresowani mogą wybrać specjalną wersję kolorystyczną.

SNK ma wielkie plany związane z grami – firma przygotowała Samurai Shodown i SNK NeoGeoMini. Jednocześnie producent rozwija kolejne gry oraz zamierza dostarczyć na rynek następne urządzenia.

Samurai Shodown zbiera dobre oceny. Twórcy zapowiadają DLC i publikują niezły zwiastun

Mamy tutaj wiernych fanów Samurai Shodown? SNK ujawniło SNK NeoGeo Mini Samurai Showdown Limited Edition. Pakiet jest oczywiście specjalnie stylizowany – urządzenie otrzymało odpowiedni kolor oraz na pudełku i konsoli pojawił się jeden z bohaterów.

Gracze mogą wybrać jeden z trzech kolorów, który jest oczywiście związany z wojownikami – Nakoruru, Haohmara, Ukyo Tachibana. W pakiecie klienci otrzymają także wszystkie elementy standardowego wydania (konsola, dwa kontrolery kabel HDMI, kable do zasilania), ale całość jest ozdobiona specjalną kartą postaci.

Jest to limitowana przyjemność – SNK wrzuci na rynek po 20 000 egzemplarzy każdego koloru, a w zestawie oczywiście otrzymamy 40 zainstalowanych gier – w tym sześć części Samurai Shodown. Cena? 139 dolarów, a premiera odbędzie się 9 lipca.

Tak prezentują się zestawy:

SNK NeoGeo Mini Samurai Showdown Limited Edition 1

SNK NeoGeo Mini Samurai Showdown Limited Edition 2

SNK NeoGeo Mini Samurai Showdown Limited Edition 3

Źródło: SNK

Tagi: Samurai Shodown (2019) SNK snk neogeo mini

Nie przegap