Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.06.2019 17:01
Hitman 2 Nowy Jork
1073V

Hitman 2 w Nowym Jorku. Zwiastun i szczegóły zupełnie nowej lokacji

Hitman 2 wyrusza do banku. Twórcy jeszcze przed premierą zapowiadali zupełnie nową miejscówkę i dzisiaj możemy spojrzeć na zwiastun mapy z Nowego Jorku. Otrzymaliśmy pełne szczegóły nadciągającej zawartości.

Hitman 2 nie powiedział ostatniego słowa. Deweloperzy systematycznie rozwijają grę oferując kolejne dodatki, a teraz możemy szykować się na zupełnie nową miejscówkę. Miejscówka w Nowym Jorku była zapowiadana jako „The Bank”.

Hitman 2 zostanie znacząco rozbudowany

Nazwa „The Bank” nie jest oczywiście przypadkowa, ale autorzy korzystają ze schematu wypracowanego już na poprzedniej wersji i ponownie teren otrzymał nazwę miasta. Nowy Jork będzie dostępny od 25 czerwca i pobiorą go za darmo posiadacze Przepustki Sezonowej.

Dodatek zaoferuje śmiałkom zupełnie nowy teren, w którym wykonamy misję „Golden Handshake”, weźmiemy udział w serii kontraktów, kolejnych wyzwaniach, zdobędziemy nowe przedmioty oraz zgarniemy osiągnięcia oraz pucharki.

Autorzy obiecują bardzo wymagającą zabawę, która będzie upiększona przez licznych strażników oraz rozbudowane zabezpieczenia.

Warto spojrzeć:

Tagi: hitman 2 IO Interactive Warner Bros. Interactive