Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 22.06.2019 17:37
Dragon Ball Z: Kakarot nowe screeny
1415V

Dragon Ball Z: Kakarot. Kultowe momenty na zrzutach ekranu

Twórcy zapowiedzianej niedawno, nowej gry ze świata Dragon Ball, udostępnili screenshoty prezentujące ważne momenty fabularne serii. 

Dragon Ball Z: Kakarot to gra, która już w przyszłym roku ma pozwolić nam przenieść do świata Smoczych Kul. Do tego samego, który sprawiał, że ponad dwie dekady temu podwórka pustoszały, a my wszyscy lądowaliśmy przed telewizorami. 

Dragon Ball Z: Kakarot pokazuje wielkie lokacje. Ponad 10 minut rozgrywki!

Do sieci trafiło właśnie kilkanaście zdjęć z gry, na których zaprezentowano ikoniczne chwile z serii. Wszyscy, którzy uważnie śledzili losy Son Goku i przyjaciół, przynajmniej do sagi z Friezą, powinni bez problemu wszystkie rozpoznać. 

Rzeczone screenshoty prezentują walkę z Raditzem, przybycie Nappy i Vegety, a także znane wydarzenia z planety Namek. Ciekawe jest to, że nie dano nam ujrzeć żadnych zrzutów, które pokazywałyby późniejsze momenty serii, tudzież następujących potem antagonistów - Androidów, Cella, albo Buu. 

Niemniej, wszystkich zainteresowanych zapraszam do galerii poniżej, bo nawet jeśli sama gra niespecjalnie Was interesuje, to przedstawione na zdjęciach chwile mogą przypomnieć Wam beztroskie dzieciństwo

Dragon Ball Z: Kakarot zadebiutuje w przyszłym roku na konsole PlayStation 4 i Xbox One oraz na PC. 

Źródło: https://gamingbolt.com/dragon-ball-z-kakarot-gets-powerful-new-screenshots

Tagi: Bandai Namco CyberConnect2 Dragon Ball Z: Kakarot

Nie przegap