Tytus Stobiński Tytus Stobiński 21.06.2019 13:08
StarCraft: Remastered
2289V

StarCraft: Remastered z radykalną zmianą. Będzie cukierkowo!

StarCraft: Remastered doczeka się jednego z bardziej oryginalnych "odświeżeń" szaty graficznej. Blizzard wraz z Carbot Animations przygotowali dla graczy nie lada niespodziankę. 

Zremasterowana edycja kultowego StarCraft ukazała się w 2017 roku i oferowała między innymi obsługę rozdzielczości 4k, usprawnione przerywniki filmowe i lepszej jakości dźwięki. Teraz, developer we współpracy z zespołem Carbot Animations  oferuje nam całkowicie zmienioną oprawę graficzną w ich słynnej grze. Już niebawem, będzie ona przypominała kreskówkę, tak jak miało to miejsce przy StarCraft II, choć wówczas twórcy moda ograniczyli się do kilku map. Tym razem, oficjalna współpraca przyniosła owoce w postaci zmiany wpływającej na całą zawartość gry. Będziemy więc mogli przekonać się jak prezentuje się kampania, zmieniono również lokacje oraz interfejs.

Blizzard opracowuje rekordową liczbę gier w swojej historii

Planowana jest także zmiana samych przerywników filmowych. Widać więc, że Blizzard za sprawą tej radykalnej zmiany, chce dać swojej produkcji już nie drugie, a w zasadzie trzecie życie. Według Carbot Animations, po zmianie grafiki StarCraft: Remastered wygląda jak całkowicie inna gra, która nadaje się wówczas dla nieco młodszych odbiorców. Podoba Wam się inwencja developera, czy jest to dla Was zbyt radykalna zmiana?

Paczka będzie dostępna 10 lipca.

Warto także przeczytać:

Activision Blizzard traci globalną dyrektor ds. e-sportu

Diablo 4 i Overwatch 2 najważniejszymi projektami Blizzarda. Firma skasowała StarCraft FPS

Tagi: Blizzard Entertainment StarCraft: Remastered

Nie przegap