Tytus Stobiński Tytus Stobiński 20.06.2019 13:51
Ubisoft zaprasza nas do testów wczesnej wersji Rainbow Six Qurantine
1221V

Ubisoft zaprasza nas do testów wczesnej wersji Rainbow Six Qurantine

Zaprezentowany podczas tegorocznej edycji E3, Rainbow Six Quarantine zaoferuje nam możliwość drużynowego uporania się z obcą formą życia.

Podczas krótkiej zajawki Rainbow Six Quarantine, mogliśmy poczuć się nieco, jak przy prezentacji nowego tytułu z uniwersum "Obcego". W najnowszej produkcji Ubisoftu, wraz z dwojgiem znajomych w trzyosobowej drużynie zmierzymy się w ciężkiej walce z przybyszem z kosmosu. O grze wciąż wiemy niewiele, ale już wkrótce może się to zmienić.

Rainbow Six Quarantine oficjalnie! Kooperacyjne shooter od Ubisoftu

Quarantine czerpie wiele z cieszącego się dużą popularnością Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Za sprawą tego, w grze pojawią się znane nam postacie oraz uzbrojenie. Jeżeli jesteście chętni swoich sił i chcecie sprawdzić jak obecnie prezentuje się ten tytuł, to wystarczy zgłosić się do testów wczesnej wersji, które uruchomił producent. Zapisy znajdują się pod tym adresem, tam też wybieracie platformę jaka Was interesuje. Prócz możliwości przetestowania nowej gry, po zapisie będziemy dostawać na bieżąco aktualizacje związane ze stanem rozwoju produkcji. 

Jesteście chętni spróbować swoich sił w walce z kosmicznym przybyszem?

Warto również przeczytać:

YouTuber udowodnił, że do drużynowej zabawy w Tom Clancy's Rainbow Six: Siege - wcale nie potrzeba drużyny

Rainbow Six Siege. Zaczyna się Operacja Phantom Sight. Zwiastun z E3 2019

Tagi: Rainbow Six Quarantine Ubisoft Ubisoft Montreal

Nie przegap