Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.06.2019 09:36
Bohater Code Vein
313V

Code Vein z własnym GFuel. Zwiastun zapowiada energetyk

Mordowanie wielkich bestii potrafi wyczerpać? Spokojnie, Bandai Namco nawiązało współpracę z producentem GFuel i firmy wspólnymi siłami proponują graczom specjalną wersję energetyka. Firmy przygotowały smak dla łowców z Code Vein.

GFuel to oficjalny „energetyk dla eSportowców”, który ma pozwolić graczom na większe skupienie podczas rozgrywki. Czy możemy tutaj liczyć na wielką różnicę w rozgrywce? Pewnie nie, ale kilka słów na temat tego specyfiku napisał nasz czytelnik – Foster93 zamówił GFuel i podzielił się na swoimi wrażeniami.

Recenzja GFUEL Energy Formula

Teraz Bandai Namco zapowiedziało współpracę z GFuel. Sytuacja jest ciekawa, ponieważ otrzymamy tutaj nie tylko specjalne opakowanie z motywem Code Vein, ale producent zadbał o specjalny smak.

Kilka łyków „Type-0” ma zapewnić wielką moc, by rywalizować nawet z najgroźniejszymi przeciwnikami. Gracze mogą sięgnąć po limitowane wydanie oraz oczywiście sam specyfik – wszystko w podwójnym wydaniu, więc na opakowaniu pojawia się protagonista lub Mia. Ceny? 39,99-35,99 dolarów.

Więcej o Code Vein:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bandai Namco Code Vein g fuel gfuel Shift

Nie przegap