Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.06.2019 10:21
Wiedźmin z bliska
774V

Wiedźmin na Kickstarterze. Książka o powstaniu gier z serii

CD Projekt RED nie skupia się aktualnie na wykreowaniu nowych gier z serii Wiedźmin, ale francuskie Third Editions postanowiło zadbać o odpowiednie przedstawienie całej historii produkcji gier przygotowanych przez Polaków. Gracze mogą nabyć tomisko dotyczące powstania polskich hitów.

Third Editions ma za sobą trzy udane zbiórki na Kickstarterze – pisarze zebrali pieniądze na książki dotyczące Dead Cells, Diablo oraz Fallout. Teraz możemy w sumie zapowiedzieć, że opowieść o Wiedźminie także powstanie, ponieważ autorom udało się zebrać 12 tysięcy dolarów.

Wiedźmin 3: Dziki Gon na Nintendo Switch wygląda „niesamowicie”

To oczywiście dopiero początek – gracze mogą wpłacać na powstanie projektu przez kolejne 30 dni, jednak przedstawiciele Third Editions powinni już szykować klawiatury. Zainteresowani otrzymają swoje egzemplarze w grudniu.

„The Rise of the Witcher. A New RPG King” – to 256 stron w twardej oprawie, które zostaną obładowane informacjami dotyczącymi powstania gry. Czytelnicy zapoznają się także z serią wywiadów – na temat uniwersum wypowiedzieli się Marcin Iwański (współzałożyciel CD Projektu), Konrad Tomaszkiewicz (reżyser Wiedźmin 3: Dziki Gon), Mateusz Tomaszkiewicz (twórca zadań) i Marcin Blacha (scenarzysta).

Standardowe wydanie książki zostało wyceniona na 24 euro (102 zł), kolekcjonerskie wydanie na 29 euro (123 zł), wydanie z dedykacją na 1000 euro (4260 zł), a dożywotni dostęp do opowieści Third Editions kosztuje 5000 euro (21300 zł). Niektórzy mogą także zdecydować się na ebook – 12 euro (51 zł).

Warto spojrzeć: 

Wiedzmin Kickstarter Ksiazka

Źródło: https://www.kickstarter.com/projects/thirdeditions/third-editions-the-ultimate-gaming-library-the-witcher/

Tagi: CD Projekt RED kickstarter Wiedźmin Wiedźmin 3: Dziki Gon