Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 16.06.2019 08:00
Tales of Arise. Pełen akcji zwiastun pokazuje fabułę i walkę
768V

Tales of Arise. Pełen akcji zwiastun pokazuje fabułę i walkę

Bandai Namco rozwija markę Tales of od wielu lat, lecz ostanie jej odsłony nie trzymały wysokiego poziomu poprzedniczek. Jednak nadchodzące Tales of Arise przyniesie serii wyczekiwane odświeżenie i wprowadzi ją w zupełnie nową erę przygód. 

Seria Tales of od dawna zasługiwała na odświeżenie i wyłożenie na jej kolejne odsłony nieco większego budżetu niż paczka zapałek i trochę kleju. 

Po wielu latach miłośnicy Tales of w końcu zostali wysłuchani, a nadchodzące Tales of Arise przyniesie całej serii dawny blask i chwałę. Kolejna magiczna przygoda jaką szykuje nam Bandai Namco zapowiada się naprawdę świetnie! Nie dość, że tytuł skonstruowano na nowym silniku, to jeszcze Japończycy nie oszczędzają na aktorach głosowych i w japońskiej wersji usłyszymy takie talenty jak Takuya Sato oraz Shino Shimoji. 

Najnowszy zwiastun produkcji pokazany na Tales of Festival prezentuje zarówno urywki znane nam już dobrze z targów E3 2019, jak i zupełnie nowe sceny, wśród których znalazło się nieco miejsca na krótkie sekwencje ukazujące system walki. 

Tales of Arise zadebiutuje już w 2020 roku na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. 

Tagi: Bandai Namco Tales of Arise

Nie przegap