Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 16.06.2019 14:52
Tytan Gigant w Attack on Titan 2: Final Battle
686V

Attack on Titan 2: Final Battle na nowych zrzutach ekranu

Twórcy gry nie zamierzają przespać szału, jaki panuje przy okazji premiery drugiej części trzeciego sezonu Attack on Titan. Już w lipcu dostaniemy nowe rozszerzenie, które teraz możemy podziwiać na zdjęciach. 

Serial anime Attack on Titan jest obecnie na fali. Wszystko za sprawą genialnie przyjętej drugiej części trzeciego sezonu, która przynosi odpowiedzi na wiele, intrygujących od początku fabuły, pytań. Z popularności chcą skorzystać twórcy gry, którzy w lipcu przyniosą dodatek zatytułowany "Final Battle"!

Attack on Titan 2: Final Battle. Zwiastun prezentuje nowości

Dziś, Koei Tecmo, a więc studio odpowiedzialne za ów grę, pokazało kilka zarzutów ekranu, które prezentują nam nieco zarysu historii przedstawionej w nadchodzącym dodatku. Przedstawiają one sytuacje, które mogliśmy już poznać w trzecim sezonie, ale jeśli ktoś wciąż zwleka z obejrzeniem go, to odradzam patrzeć - nie są bowiem wolne od spoilerów

Jeśli jednak jesteś osobą niezainteresowaną fabułą z anime albo nie stanowi ona już dla Ciebie tajemnicy, to najciekawsze z udostępnionych screenshotów można zobaczyć w galerii poniżej. Trzeba przyznać, że prezentują się całkiem ładnie. 

Attack on Titan 2: Final Battle zadebiutuje już 5 lipca 2019 na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch, a także na PC. Gra otrzyma także demo, które na ten moment zostało zapowiedziane jedynie dla Japonii. 

Źródło: https://twinfinite.net/2019/06/attack-on-titan-2-final-battle-story-2/

Tagi: Attack on Titan 2: Future Coordinates Spike Chunsoft