Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 15.06.2019 15:57
Overcooked 2. Dodatek Night of the Hangry Horde na rozgrywce z E3 2019
489V

Overcooked 2. Dodatek Night of the Hangry Horde na rozgrywce z E3 2019

Overcooked 2. Osiągnęło jeszcze większy sukces niż oryginał, dlatego też deweloperzy postanowili zadbać o swoich fanów, serwując im kolejne atrakcje - takie jak na przykład DLC o nazwie Night of the Hangry Horde, z którego rozgrywkę zobaczyliśmy podczas Nintendo Treehouse Live na E3 2019.

Overcooked 2 jest fantastyczną grą dla całej rodziny, przy której doskonale bawić się mogą aż 4 osoby przy jednym ekranie.

Hello Games docenione przez fanów No Man's Sky. Świetny gest w kierunku twórców

Po sporym sukcesie sprzedażowym, jaki dzieło malutkiego Ghost Town Games zyskało na wszystkich platformach, deweloperzy wciąż wspierają i rozwijają swoją grę o nowe zawartości. Już niebawem na rynek trafi kolejny dodatek, jaki tym razem zatytułowano Night of the Hangry Horde.

Jest to rozszerzenie wprowadzające do zabawy tryb obrony naszej kuchni przed głodnymi i wkurzonymi zombie tostami, które chcą pożreć nas i nasze zapasy. W celu odparcia kolejnych fal tostów musimy przygotowywać dla nich posiłki dokładnie takie jakich sobie zażyczą i robić to dosyć szybko, ponieważ im dłużej taka kromka stoi głodna, tym mocniej uderza w barykady chroniące kuchnię. 

Jeśli zatem nie chcecie przegrać walki o życie z armią wkurzonego chleba, zbierzcie zgraną ekipę i serwuje im hamburgery, rybki oraz inne smakołyki. Ale uważajcie, bo na swojej drodze spotkacie nie tylko nieumarłe tosty, lecz także warzywa takie jak marchew czy wielkie nadgryzione jabłko.

Tagi: ghost town games Overcooked! 2: Rozgotowani team17