Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 12.06.2019 09:41
The Sinking City Switch
547V

The Sinking City również na Switch. Klimatyczny kryminał dla fanów Cthulhu

Fani Lovecrafta niecierpliwie wyczekują premiery The Sinking City. Okazuje się, że gra trafi również na Nintendo Switch!

Wiadomo, że The Sinking City trafi na PC, PS4 i Xbox One już 27 czerwca. Gry nie zabraknie również na Nintendo Switch. W przypadku platformy Nintendo nie podano jednak jeszcze terminu dokładnego terminu premiery. Zwiastun został opatrzony jedynie sloganem: "Wkrótce".

The Sinking City na gameplayu

The Sinking City zostało zainspirowane twórczością H.P. Lovecrafta. W otwartym i obszernym mieście, po którym przemieszczać się będziemy w łodzi, nie zabraknie przejawów przerażających, starożytnych mocy, które wyłaniają się z głębin oceanu. W grze ważniejsze od strzelania będzie rozwiązywanie logicznych zagwozdek i rozmawianie z napotkanymi postaciami.

Jeśli zastanawiacie się, jak dokładnie wygląda gameplay z tego mrocznego kryminału, to odsyłam was do jednego z poprzednich newsów, w których zademonstrowano prawie 15 minut rozgrywki. Zapowiada się to bardzo obiecująco - szkoda tylko, że nie możemy jeszcze powiedzieć, jak tytuł prezentuje się w akcji na Nintendo Switch (w zwiastunie zabrakło gameplayu).

 

Tagi: Bigben Interactive e3 2019 Frogwares Nintendo The Sinking City