Roger Żochowski Roger Żochowski 11.06.2019 04:04
Romancing Saga 3 & Saga Scarlet Grace Ambitions zmierzają za Zachód
510V

Romancing Saga 3 & Saga Scarlet Grace Ambitions zmierzają za Zachód

Dwie szanowane gry RPG trafia na Zachód. Tym razem Square postanowiło uszczęśliwić nas serią Saga - a konkretnie Romancing Saga 3 i Saga Scarlet Grace Ambitions. 

Romancing SaGa 3 trafi na PlayStation 4, Xbox One, Switcha, PC i smartfony. Jest to RPG, który pierwotnie ukazał się na SNESie w 1995 roku. Nowa wersja prócz lepszej oprawy audiowizualnej oferuje też zmiany w zawartości gry. Jakie? Będą to między innymi nowe lochy do zwiedzenia, nowe scenariusze i nowa funkcja New Game Plus.

E3 2019 - Zapowiedzi, materiały, wiadomości. Wszystko w jednym miejscu

SaGa: Scarlet Grace Ambitions, ulepszona wersja SaGa: Scarlet Grace, która pierwotnie ukazała się tylko w Japonii w 2016 roku.  Tytuł trafi na Nintendo Switch, PlayStation 4, Steama, App Store i Google Play. Gra bazuje na oryginalnym japońskim wydaniu, ale z wieloma ulepszeniami i dodatkami, w tym nową i ulepszoną grafiką, lektorami postaci, bronią, umiejętnościami i wiele więcej. Ponadto gracze będą mieli dostęp do ponad 70 sojuszników, którzy będą mogli dołączyć do drużyny i pozwolą przetestować różne strategie bitew dzięki nowemu turowemu systemowi. Będą też nowe scenariusze, potwory i bossowie. 

Tagi:

Nie przegap