Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.06.2019 09:35
Fallout 76 E3 2019
1985V

Fallout 76 Wastelanders zapowiedziane. Nadciąga tryb Battle Royale

Jedna z największych porażek w historii Bethesdy? Fallout 76 zadebiutował z ogromnymi problemami, ale deweloperzy nie zamierzają chować głowy w piasek. Firma walczy o sieciową produkcję i podczas prezentacji na E3 zobaczyliśmy nową zawartość.

Fallout 76 trafił na rynek z dużymi problemami. Twórcy jednak nie zamierzają się poddać, usuwają kolejne błędy, pracują nad nowymi aktualizacjami i dbają o ciekawą nową zawartość. Gra ma wrócić do życia i zapewnić bardzo wysoką jakość. Czy jest to możliwe? Zobaczmy nowości przygotowane przez deweloperów.

E3 2019 - Zapowiedzi, materiały, wiadomości. Wszystko w jednym miejscu

Fallout 76 Wastelanders to wielkie rozszerzenie do produkcji Bethesdy. Twórcy w końcu wprowadzą do gry NPC-ów, pełnoprawną fabułę, wybory oraz konsekwencje naszych działań. W tytule nie zabraknie kolejnych broni oraz nowego sprzętu. DLC zadebiutuje jesienią.

Jak uratować produkcję? Wrzucając do niej Battle Royale. W Fallout 76 tryb nazywa się Nuclear Winter i możemy go sprawdzać od dzisiaj. Wariant zabawy pozwoli na jednoczesną zabawę 52 graczom.

Atomówki podpaliły cały świat i rozpoczęła się walka o stanowisko nadzorcy Krypty 51 - czy będziesz ostatnim graczem na placu boju, czy pochłonie cię krąg ognia? Awansuj, odblokowuj niepowtarzalne profity i rozbudowuj swój C.A.M.P., aby przetrwać burzę w stuprocentowym stylu Fallouta. Szukaj broni, zaopatrzenia i atomówek, aby zmierzyć się z innymi graczami i stworzeniami i ostatecznie zgarnąć niepowtarzalne nagrody kosmetyczne. 

Od dzisiaj do 17 czerwca możecie sprawdzać Fallout 76 za darmo – razem z trybem Battle Royale.

Tagi: Bethesda Bethesda Game Studios Fallout 76