Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.06.2019 19:32
Battlefield 5 EA Play
1644V

Battlefield 5 nie powiedział ostatniego słowa. Prezentacja nowych map

DICE już pracuje nad nową odsłoną serii Battlefield, ale deweloperzy nie zapominają o Battlefield V. Produkcja otrzyma świeżą zawartość, dzięki której gracze pobiegają po nowych mapach. Zobaczcie prezentację.

Battlefield V zadebiutował w ubiegłym roku, ale DICE wciąż przygotowuje nową zawartość do swojego tytułu. Deweloperzy małymi krokami rozszerzają produkcję – wszystkie stworzone DLC są w tym wypadku dostępne za darmo.

E3 2019 - Zapowiedzi, materiały, wiadomości. Wszystko w jednym miejscu

Najnowszy Battlefield jest w zasadzie typowym przedstawicielem „gry jako usługi”, ale na szczęście w tym wypadku nie musimy wydawać pieniędzy na kolejne rozszerzenia. Firma zapowiedziała pięć nowych map, a pierwsza trafi do gry pod koniec czerwca.

AI Sudan zaoferuje graczom lokację wykreowaną na podstawie historii „Pod flagą niczyją”. W tej sytuacji śmiałkowie trafią na rozległą pustynię Afryki Północnej, gdzie wskoczą w pojazdy i rozpocznie się efektowna walka - premiera lokacji odbędzie się 27 czerwca.

To oczywiście nie koniec, bo już w lipcu sprawdzimy Maritę (greckie zbocza gór), a następnie otrzymamy dostęp do miejscówki na Lotach i nawet zajmiemy się odbiciem okupowanej Prowansji. Spora przyjemność trafi do gry w październiku – wtedy to sprawdzimy mapę inspirowaną Operacją Metro z Battlefield 3.

Twórcy zapowiedzieli także zwiększenie maksymalnej rangi z 50 do 500! Gracze będą mogli wydawać monety na każdy LVL, a wszystkie rangi pozwolą zebrać nowe znaczniki i ikony – takie przyjemności trafią do gry w sierpniu.

Tagi: Battlefield V DICE Electronic Arts

Nie przegap