Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 08.06.2019 14:39
Spyro Reignited Trilogy na Nintendo Switch
685V

Spyro Reignited Trilogy na Nintendo Switch jeszcze w tym roku

Jak co roku, przed E3 zasypuje nas cała masa przeróżnych plotek związanych z branżą gier. Najnowsza traktuje o dacie premiery Spyro Reignited Trilogy na Nintendo Switch!

Spyro Reignited Trilogy zawitał na dwie główne konsole bieżącej generacji w listopadzie zeszłego roku. Plotki o podboju kolejnych urządzeń pojawiają się dość często. Zaledwie kilkanaście dni temu informowaliśmy o ogromnym prawdopodobieństwie odnośnie do wersji na PC.

Spyro Reignited Trilogy wkrótce trafi na PC

Chęć dostarczania gry coraz szerszemu gronu nie może zaskakiwać. Odnowiona wersja popularnego Smoczka została bardzo ciepło przyjęta - zarówno przez starszych fanów, jak i młodszych, którzy dopiero poznają rzeczoną serię. 

Jak donosi jeden z członków GoNintendo, który cieszy się wysoką wiarygodnością, Spyro Reignited Trilogy ma trafić na Nintendo Switch jeszcze w tym roku! Co więcej, jest to kwestia zaledwie 3 miesięcy, gdyż tytuł miałby zadebiutować już 3 września! 

Informacja różni się od tej, która pojawiła się swego czasu na stronie niemieckiego oddziału Gamestopu. Niemniej, obie daty zakładały jeszcze ten rok. Na ten moment pozostaje czekać na więcej informacji i bardzo prawdopodobne, że wszystkie karty zostaną odkryte podczas konferencji Nintendo na E3

Źródło: https://nintendosoup.com/rumor-spyro-reignited-trilogy-is-heading-to-switch-on-september-3/

Tagi: Activision Spyro Reignited Trilogy Toys for Bob

Nie przegap