Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.06.2019 02:05
Tales of Arise
1158V

Tales of Arise to kolejna odsłona cenionej serii jRPG-ów. Szczegóły przed prezentacją na E3

Bandai Namco przyjechało na E3 z trzema produkcjami i wszystkie informacje dotyczące gier zostały ujawnione przed prezentacjami. Firma nie tyko wrzuci na rynek najnowszą pozycję From Software oraz kotlet od Level-5. Japończycy pracują nad Tales of Arise.

Bandai Namco nie rezygnuje z marki Tales of... Najnowsza odsłona przybliży nam dwóch bohaterów, którzy urodzili się w innych, walczących ze sobą światach, a mimo to każda z tych osób stara się odmienić swój los i stworzyć nową przyszłość.

E3 2019. Rozkład jazdy. Jakie gry, kiedy konferencje, gdzie zapowiedzi?

Tales of Arise ma zapewnić „nowy rozdział” w serii Tales of..., a będzie to możliwe dzięki „oszałamiającej jakości HD” - gra jest przygotowana na Unreal Engine 4. Twórcy zapewnią dynamiczne walki z uaktualnionym systemem starć. Studio podobno dopracowało efekty wizualne, by zapewnić graczom animacje najwyższej jakości.

Pełna prezentacja? Oczywiście na E3. Pytanie pozostaje tylko jedno – kto zajmie się pokazaniem tytułu? Mogę w sumie śmiało obstawiać, że będzie to jedna z produkcji third-party przedstawiona przez Microsoft.

Więcej o Tales of...:

Tales of Arise

Tagi: Bandai Namco e3 e3 2019 tales of Tales of Arise