Paweł Musiolik Paweł Musiolik 07.06.2019 15:08
Rainbow Six Quarantine
1224V

Nowy projekt Ubisoftu to Rainbow Six Quarantine

Nową grą Ubisoftu, którą firma ma pokazać na E3, nie będzie jednak tytuł powstały na zgliszczach Pioneera, a... Rainbow Six Quarantine. Nastawiony na kooperacyjne strzelanie do wrogów FPS.

Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że Ubisoft ma w planach zapowiedzieć dwie zupełnie nowe marki. Jedną z nich miał być tytuł oparty na koncepcie Pioneer, który był kilkukrotnie kasowany i restartowany. Okazuje się jednak, że wyjątkowo informacje Schreiera z Kotaku nie były precyzyjne.

Roller Champions potwierdzony. Ubisoft opublikował złą grafikę i potwierdził przeciek

Obeznany analityk branżowy Daniel Ahmad potwierdził, że owszem, dostaniemy kooperacyjną strzelankę, ale ma ona niewiele wspólnego z Pioneerem. Nowym tytułem ma być Rainbow Six Quarantine. Czyli gra, która zrodziła się z wydarzenia wewnątrz Tom Clancy's Rainbow Six: Siege.

Mamy więc kolejną informację i oby tym razem już pewną. Mając na uwadze, że Tom Clancy's Rainbow Six: Siege cieszy się gigantyczną popularnością, to próba stworzenia spin-offa nastawionego na kooperacyjne starcia PvE wydaje się sensowny.

Zobaczymy, czy faktycznie Ubisoft zapowie Rainbow Six Quarantine. Konferencja francuskiego wydawcy już poniedziałek o 22:00 naszego czasu.

Tagi: e3 2019 Rainbow Six Quarantine Ubisoft

Nie przegap