Paweł Musiolik Paweł Musiolik 06.06.2019 12:27
google stadia destiny 2
539V

Destiny 2, Ghost Recon Breakpoint i inne "duże gry" na Google Stadia

Google już dzisiaj wypali ze swoich armat i zaprezentuje nam usługę Stadia w pełnej krasie. Jeśli ktoś obawiał się o brak dużych gier, to może spać spokojnie.

Dzisiaj o godzinie 18:00 naszego czasu odbędzie się Stadia Connect, konferencja, na której Google ujawni wszystkie informacje, na temat swojej usługi streamingowej. Serwis Kotaku powołując się na źródła bliskie firmom deweloperskim zdradza, jakich gier możemy spodziewać się w usłudze.

Stadia Connect przed E3 2019. Gry, data premiery i ceny na konferencji Google!

Jedną z gier, które pojawią się na dzisiejszej konferencji Google'a będzie Destiny 2, które liczy, że wraz z wprowadzeniem opcji cross-save między platformami (bez PS4) skusi ludzi do korzystania z usługi. Oprócz tego Jason Schreier z Kotaku potwierdził obecność m.in. Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint oraz kilka innych gier AAA.

Na konferencji dostaniemy więc informacje o cenie usługi, dostępnych na start grach (oraz produkcjach, które pojawią się w późniejszym terminie), a także informacje o premierze (starcie?) usługi. Transmisję będziecie mogli oglądać na wideo poniżej.

 

Tagi: google google stadia

Nie przegap