Tytus Stobiński Tytus Stobiński 05.06.2019 18:39
SpongeBob
564V

Gąbki w dłoń i na dno oceanu! Kolejna gra ze SpongeBobem w roli głównej nadchodzi

Tegoroczna edycja targów E3 jeszcze się nawet nie rozpoczęła, a my mamy kolejną zapowiedź. Cóż, od kilku lat jesteśmy świadkami tego zabiegu, więc brak tu miejsca na zdziwienie. Co tym razem przygotuje dla nas developer? 

Jak poinformowało właśnie THQ Nordic, w bliżej nieokreślonej przyszłości przyjdzie nam ponownie zagrać w klasyczną grę ze SpongeBobem w roli głównej. Krótka 20-sekundowa zajawka nie zdradza nam żadnych konkretów, poza tym, że SpongeBob SquarePants: Battle of Bikini Bottom - Rehydrate ukaże się na PlayStation 4, Xboksie One, Nintendo Switch oraz PC. Będzie to remake platformówki wydanej pierwotnie w 2003 roku.

THQ ujawni wkrótce 3 nowe gry

Za produkcję odpowiada Purple Lamp Studios, które wcześniej wyprodukowało The Guild 3, Wiemy również, że w grze pojawi się całkowicie nowy tryb wieloosobowy. Oświadczenie wydawcy mówi krótko:

Kultowy klasyk powraca, wiernie przerobiony w gąbkowym przepychu! Spróbuj swych sił jako SpongeBob, Patrick oraz Sandy i pokaż złemu Planktonowi, że zbrodnia popłaca jeszcze mniej niż Pan Krab. Chcesz połączyć siły w zupełnie nowym trybie dla wielu graczy? Bitwa się rozpoczęła!


Warto przeczytać:

Wkrótce ujrzymy Dead Island 2?
Nowa część Darksiders zabierze serię w zupełnie nowym kierunku.

Tagi: nintendo switch PC playstation 4 SpongeBob thq nordic xbox one

Nie przegap