Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.06.2019 11:29
Ad Astra Brad Pitt
1107V

Ad Astra na zwiastunie. Brad Pitt wyrusza w kosmos

20th Century Fox opublikowało pierwszy zwiastun „Ad Astra”. Trailer przedstawia historię, w której główną rolę otrzymał Brad Pitt. Znany aktor wyruszy w kosmos w poszukiwaniu swojego ojca.

„Ad Astra” to najnowsza produkcja w reżyserii Jamesa Gray'a („The Lost City of Z”, „The Immigrant”, „Two Lovers”), a historia została w tym wypadku przygotowana przez Ethana Grossa (trzy sezony serialu „Fringe”), który współpracował z Grayem.

X-Men: Mroczna Phoenix – recenzja filmu. Łabędzi śpiew

Dzisiaj możemy spojrzeć na pierwszy zwiastun, który zapowiada wydarzenia. Opowieść w tym wypadku skupi się na astronaucie – mężczyzna musi wyruszyć na krawędź Układu Słonecznego, by odnaleźć swojego ojca, a jednocześnie rozwikłać zagadkę. Sytuacja zagraża naszej planecie, ale może także odpowiedzieć na wiele trudnych pytań.

„Dwadzieścia lat po tym, jak jego ojciec wyjechał na jednokierunkową misję na Neptun, by odnaleźć oznaki pozaziemskiej inteligencji, inżynier Roy McBride wyrusza przez Układ Słoneczny chcąc odnaleźć ojca i zrozumieć, dlaczego jego misja się nie powiodła.”

Głównym bohaterem „Ad Astra” został Brad Pitt, a w filmie wystąpią jeszcze między innymi: Tommy Lee Jones, Ruth Negga, Liv Tyler i Donald Sutherland. Premiera odbędzie się 20 września.

Przeczytajcie nasze recenzje:

Tagi: ad astra Brad Pitt film trailer zwiastun