Nowa gra od Square Enix na E3

Wideo
696V
Nowa gra od Square Enix na E3
Bartosz Dawidowski | 11.06.2010, 05:00

Square Enix opublikowało trailer wraz z pierwszymi informacjami o Necromachinie - arcade'owej grze akcji, tworzonej przez feelplus. Nowy tytuł zostanie pokazany na nadciągających targach E3!

Square Enix opublikowało trailer wraz z pierwszymi informacjami o Necromachinie - arcade'owej grze akcji, tworzonej przez feelplus. Nowy tytuł zostanie pokazany na nadciągających targach E3!xxxxx


Square Enix, zgodnie z tym co pisaliśmy wczoraj, dalej odsłania swoje karty przed wielką imprezą w Los Angeles. Tym razem firma puściła parę z ust na temat Necromachiny - arcadowego tytułu, przeznaczonego wyłącznie dla X360 i dostępnego poprzez usługę Xbox Live Arcade. Necromachina jest scrollowaną bijatyką, zogniskowaną na koncepcji kooperacji maksymalnie czterech graczy naraz. Na E3 odbędzie się pierwszy pokaz tej gry i to od razu w wersji grywalnej.

Reżyserem nowej mordoklepki jest sam Kouishi Yotsui, twórca arcade'owego Stridera. Za ten projekt zabrały się więc osoby, które wiedzą co nieco na temat chodzonych bijatyk. Może być naprawdę interesująco, szczególnie, że feelplus mocno akcentuje zespołowe młócenie wrogów w trybie online.

 
 

Źródło: własne

Komentarze (29)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper