Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.06.2019 09:43
Cuphead Tesla
1005V

Cuphead trafi na samochody marki Tesla. Wymagająca gra na nowej platformie

Elon Musk nie żartował zapowiadając wprowadzenie do swoich samochodów poważnych produkcji. Dyrektor generalny Tesla Inc. chce zapewnić swoim klientom ciekawe rozrywki, a jedną z nadciągających gier, które włączymy w samochodach jest Cuphead.

Cuphead dotychczas zadebiutował wyłącznie na Xboksach One, komputerach osobistych oraz Nintendo Switchach, ale najwidoczniej możemy szykować się na kolejną premierę. Gra będzie dostępna na samochodach Tesla.

Elon Musk zamienia samochody Tesla w konsole

Inżynierowie z Tesli stanęli przed trudnym zadaniem przeniesienia silnika Unity do samochodów i podobno udało się to dzięki deweloperom z Studio MDHR. Twórcy Cuphead pomogli w zaoferowaniu swojego tytułu na nowej platformie i klienci drogich samochodów mają wkrótce otrzymać nowy tytuł.

Sytuacja jest interesująca, ponieważ według dziennikarza IGN, Tesla posiada ograniczoną pamięć, więc twórcy zaoferują wyłącznie pierwszy świat – w Inkwell Isle One zmierzymy się z kilkoma bossami. Gameplay będzie oczywiście dostępny tylko w momencie, gdy samochód jest zaparkowany, a podczas rozgrywki skorzystamy z kontrolera na USB.

Więcej o Tesli: 

Źródło: https://www.vg247.com/2019/06/03/cuphead-tesla-cars/

Tagi: Cuphead elon musk StudioMDHR Tesla

Nie przegap