Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.05.2019 16:55
Robert patinson Batman
3160V

Robert Pattinson nowym Batmanem. Warner Bros. wybrało aktora

Gwiazda filmów z serii „Zmierzch” będzie nowym Batmanem. Warner Bros. zatwierdziło wybór i Matt Reeves będzie pracował z aktorem przy „The Batman”. Nie jest wykluczone, że aktor otrzyma nawet szansę rozwijania nowej trylogii.

Koniec rywalizacji o Gacka. Warner Bros. oficjalnie wybrało nowego Batmana – Robert Pattinson wskoczy w strój Obrońcy Gotham i wystąpi w „The Batman”. Reżyserem produkcji został Matt Reeves.

7 seriali, które warto obejrzeć po Grze o Tron

Już w połowie miesiąca pojawiły się informacje dotyczące obsadzenia Roberta Pattinsona w rolę Batmana. W ostatniej wiadomości wspominałem, że nie jest to jeszcze oficjalna wiadomość, ale teraz możemy potwierdzić – Warner Bros. dokonało wyboru.

Redakcja Deadline otrzymała nawet informacje dotyczące samego castingu – do wczoraj o rolę walczył Pattinson z Nicholasem Houltem („Warm Bodies”, "Tolkien"). Reżyser chciał pracować z gwiazdą „Zmierzchu”, ale Warner Bros. chciało sprawdzić obu aktorów. Wytwórnia nie ma już teraz wątpliwości, więc krótkie negocjacje powinny zostać wkrótce zakończone i następnie otrzymamy oficjalną prasówkę od WB.

Robert Pattinson będzie gwiazdą „The Batman”, czyli najnowszej produkcji w reżyserii Matta Reevesa („Cloverfield”, „Planet of the Apes”). Wybór nie jest oczywiście przypadkowy, ponieważ Pattinson wcieli się w młodego Bruce'a Wayne'a, a cały film ma skupić się na detektywistycznych umiejętnościach bohatera.

W Sieci wciąż pojawiają się przecieki, według których Reeves ma opracowywać nową trylogię, która skupi się na młodym Batmanie. Oczywiście aktualnie zapowiedziano jeden film - „The Batman” trafi do kin 25 czerwca 2021 roku.

Polecamy:

Źródło: https://deadline.com/2019/05/robert-pattinson-batman-wins-role-warner-bros-1202624926/

Tagi: Batman robert patinson The Batman

Nie przegap