The Evil Within 3 na E3 2019? Shinji Mikami zapowiedział przybycie na imprezę

Gry (plotka)
1698V
The Evil Within 3 na E3 2019? Shinji Mikami zapowiedział przybycie na imprezę
Wojciech Gruszczyk | 03.06.2019, 10:05

Shinji Mikami dość niespodziewanie potwierdził przybycie na targi w Los Angeles. Japończyk będzie w „podróży służbowej”, więc wielu graczy przygotowuje się na jedno – zapowiedź The Evil Within 3 na konferencji Bethesdy.

Shinji Mikami jest uważany za jednego z ojców serii Resident Evil. Uzdolniony Japończyk pracował także przy narodzinach marek Onimusha, Devil May Cry, Dino Crisis, ale ostatnie lata zajmuje się wyłącznie rozwijaniem IP The Evil Within.

Doom Eternal zaczyna szturm na E3 2019

Shinji Mikami w 2010 roku założył Tango Gameworks, które w 2014 roku zaoferowało graczom The Evil Within. Jeszcze przed tym wydarzeniem studio zostało kupione przez ZeniMax Media, a Japończyk otrzymał szansę na rozwijanie The Evil Within 2 – gra trafiła do zainteresowanych w 2017 roku.

Od tego czasu czekamy na szczegóły nowego projektu Japończyka, ale wiele na to wskazuje, że już wkrótce poznamy konkrety. Shinji Mikami przyjedzie na E3 w celach służbowych, a jak zauważyli gracze – twórca pojawia się na targach w Los Angeles wyłącznie w momencie prezentowania nowych tytułów.

Nie jest to oczywiście potwierdzona wiadomość, ale możemy podejrzewać, że nowy projekt Tango Gameworks powstaje od przynajmniej 2017 roku, więc jeśli gra ma trafić na rynek jeszcze na tę generację, to musi zostać ujawniona na tegorocznym E3.

Więcej o grach Bethesdy:

Źródło: Twitter

Komentarze (57)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper