Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 02.06.2019 14:44
Celeste. Pożegnalne DLC wprowadzi aż 100 darmowych poziomów
1013V

Celeste. Pożegnalne DLC wprowadzi aż 100 darmowych poziomów

Celeste niesie ze sobą niesamowicie szlachetny przekaz, lecz zachwyca również od strony rozgrywki i oprawy audio-wizualnej. Nadchodzące pożegnalne DLC przyniesie nam nie tylko nową opowieść, ale również zapewni aż 100 nowych poziomów!

Po genialnym przyjęciu w zeszłym roku, autorzy Celeste nie zamierzają zostawić nas z niczym i w pocie czoła pracują nad ogromnym, darmowym DLC!

Celeste. Ostatnie DLC przyniesie nową historię

Jak możecie pamiętać z podstawki dzieło ekipy Matt Makes Games pokazuje nam poruszającą historię dziewczyny o imieniu Madeline, która walcząc ze swoimi wewnętrznymi demonami (tj. problemami psychicznymi), musi wspiąć się na szczyt tytułowej góry Celeste. Droga ta rzecz jasna nie była usłana różami, a bohaterka podczas swej podróży wielokrotnie napotykała różne przeciwności losu.

Póki co sam Matt Thorson nie chce przekazywać nam żadnych konkretnych informacji na temat nadchodzącego DLC, ani nie określać jednoznacznie jego daty premiery. Wiemy jednak, że dodatek pokaże nam świetne fabularne zakończenie historii Madeline i pozwoli rozegrać aż 100 nowych poziomów, co jest niezwykle ambitną porcją zawartości.

Źródło: Twitter

Tagi: Celeste Matt Makes Games