Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 01.06.2019 12:46
Trover Saves the Universe zaprezentowane na zabawnej reklamie
389V

Trover Saves the Universe zaprezentowane na zabawnej reklamie

Trover Saves the Universe to dosyć nietypowa produkcja od twórcy serialu Rick & Morty, który to zasłynął na całym świecie dojrzałym przekazem ujętym w zwariowanej formule. Deweloperzy chwalą się teraz swym dziełem na zwiastunie premierowym.

Jak można się było spodziewać po twórcy “Ricka i Morty’ego”, fabuła opiera się tu na dość oryginalnych założeniach, które bez jakiejkolwiek delikatności, wprost wyburzają tak zwaną "czwartą ścianę".

Sony rozdaje awatary za platynę w God of War

Głównym bohaterem jest tu bezimienny gość, szczycący się tym, że całe dni spędza w fotelu, nie robiąc absolutnie nic produktywnego. Pewnego dnia dochodzi jednak do incydentu, po którym nasz leniuch będzie musiał zakasać rękawy i wziąć się do roboty.

Produkcja Squanch Games to gra typu action-adventure, w jaką zagramy w tradycyjny sposób na telewizorze bądź na goglach PlayStation VR. Przemierzając trójwymiarowe lokacje wraz z Troverem musimy zmagać się z rozmaitymi wyzwaniami jak rozwiązywanie łamigłówek lub walka ze spotykanymi tu i ówdzie przeciwnikami, z którymi to nasz fioletowy towarzysz radzi sobie wymachując mieczem świetlnym.

Początkowo będziemy mieli ograniczone możliwości, lecz wraz z postępami zyskamy nowe zdolności i zlejemy tych nicponi jeszcze sprawniej. Tytuł zadebiutował wczoraj na PlayStation 4 oraz komputerach osobistych.

Źródło: YouTube

Tagi: Squanch Games Trover Saves the Universe

Nie przegap