Paweł Musiolik Paweł Musiolik 31.05.2019 14:15
Anthem Cataclysm
944V

Bioware wreszcie pokazało nowe wydarzenie w Anthem - Cataclysm

Wczorajsza aktualizacja Anthem była preludium do nowej zawartości, które już wkrótce pojawi się w grze. Cataclysm, bo o niej mowa, zapowiadane było dawno temu i z poślizgiem, wczoraj wreszcie nam ją pokazano.

Ciężko oceniać, czy Cataclysm pozwoli ożywić Anthem. Na papierze nowe aktywności zapowiadają się dosyć sensownie. Ma być sporo do zrobienia, czekać na nas będą ciekawe nagrody i spore zagrożenia w postaci panujących burz i wyładowań elektromagnetycznych.

Anthem wraca z zaświatów. Aktualizacja 1.20 udostępniona

Bioware zapowiedziało, że pierwszy Cataclysm potrwa 8 tygodni. Na początku jednak zostanie przetestowane na publicznym serwerze testowym, później wystartuje tzw. pre-event, który potrwa dwa tygodnie z ośmiu. Wtedy wypełnić będziemy mogli 3 misje.

Fabularnie wydarzenie skupi się na nowej frakcji, której dowodzi Vara. Wywołali oni Kataklizm, a naszym celem jest sprawdzenie, o co chodzi. W wydarzeniu będzie mógł wziąć udział każdy, choć przygotowywana jest ona dla czteroosobowych grup. Nagrodami będą przedmioty oraz kosmetyka dla naszych postaci.

Bioware mocno nastawiło się na stworzenie zawartości, którą można powtarzać i robić w niej jak najlepsze wyniki. Co jakiś czas tereny w grze będą się zmieniać, a deweloperzy zadbają o różnorodność i brak nudy. Razem z wydarzeniem pojawią się nowe wyzwania oraz balans w broni i umiejętnościach/statystykach przeciwników.

 

Tagi: Anthem BioWare Electronic Arts pc playstation 4 wideo xbox one

Nie przegap