Paweł Musiolik Paweł Musiolik 29.05.2019 20:47
Total War: Three Kingdoms
781V

Total War: Trzy królestwa gigantycznym sukcesem

Total War: Three Kingdoms to ogromny sukces Segi i Creative Assembly. Najnowsza odsłona strategicznej serii przekroczyła milion sprzedanych kopii.

Total War: Three Kingdoms zadebiutowało w ostatni czwartek i cieszyło się od dnia premiery ogromną popularnością. Krótko po premierze informowaliśmy, że w tytuł grało grubo ponad 100 tysięcy. Ten wynik praktycznie się podwoił.

Total War: Trzy królestwa - recenzja gry. Wielka draka w chińskiej dzielnicy

Sega poinformowała, że w niecały tydzień od premiery, Total War: Three Kingdoms sprzedało się w ponad milionie kopii, a w tytuł w jednym momencie grało ponad 190 tysięcy ludzi na Steamie, co jest fantastycznym wynikiem. Tak wynik komentował przedstawiciel Segi:

Wiedzieliśmy, że Total War: Three Kingdoms to coś specjalnego w naszym portfolio. Jednak reakcja starej gwardii oraz nowych graczy nas onieśmieliła i przekroczyła oczekiwania. Jesteśmy dumni z naszej gry.

Spory udział w tak dobrej sprzedaży ma wynik gry w Chinach, gdzie Total War: Three Kingdoms cieszy się gigantyczną popularnością. To nie powinno jednak nikogo dziwić. My o grze pisaliśmy w recenzji tak:

Czy Total War: Three Kingdoms to najlepsza odsłona w całej serii? Prawdopodobnie tak. Przynajmniej na ten moment. Idealna dla początkującego, gotowa na zajęcie weterana serii. Lepszego połączenia gra strategiczna nie może oferować.

Więcej o Total War: Three Kingdoms:

Źródło: https://www.pcgamer.com/total-war-three-kingdoms-sold-a-million-copies-in-a-week/

Tagi: Creative Assembly sega Total War: Three Kingdoms

Nie przegap