Need for Speed nie pojawi się na E3, ale premiera w 2019 roku nie jest zagrożona

Gry
1756V
Need for Speed nie pojawi się na E3, ale premiera w 2019 roku nie jest zagrożona
Musiol | 29.05.2019, 14:52

Mieliśmy na tegorocznym EA Play zobaczyć nową odsłoną serii Need for Speed. Tak się jednak nie stanie. Odpowiedzialne za grę Ghost Games postanowiło gdzieś tam na uboczu ogłosić, że plany się zmieniły.

Seria Need for Speed to jedna z najstarszych produkcji wyścigowych, która przeżywała swoje wzloty i upadki (choć ostatnio to raczej upadki). Po względnie dobrym Need for Speed wydawało się, że Ghost Games wie jak ożywić serię, która od lat borykała się z problemami.

Sea of Solitude ma datę premiery. EA prezentuje nowy zwiastun

Niestety, kolejna odsłona serii w postaci Need for Speed Payback pokazała, że ważniejsze były lootboksy i mikrotransakcje. Z tym nie zgodzili się gracze i postanowili pokazać EA środkowy palec. Grę co prawda później połatano i znacząco zmieniono ekonomię, ale to już mało kogo interesowało.

Na tegorocznym EA Play mieliśmy zobaczyć nową odsłonę serii i przekonać się, czy Ghost Games i EA wyciągają wnioski, czy nadal ślepo brną w łupienie naszych portfeli, udając, że głosy krytyki to tylko malutka grupa growych dinozaurów. Jednak tak się nie stanie.

Ghost Games napisało na forum gry, że plany się zmieniły i Need for Speed 2019 na EA Play się nie pojawi. Dobra wiadomość (?) jest taka, że premiera w tym roku nie jest zagrożona. Na ten moment. Studio skupia się na dopracowaniu gry i przygotowaniu czegoś, co odda ducha serii. Cokolwiek przez to aktualna ekipa rozumie, bo ciężko im jest po Paybacku zaufać.

Źródło: https://answers.ea.com/t5/Game-Information/Under-the-Hood-Turning-up-the-Heat/m-p/7901965

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper