Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 25.05.2019 18:55
The Simpsons na E3 2019
551V

Twórcy Simpsonów dostaną swój panel na E3 2019

Na Twitterze, na oficjalnym koncie E3, pojawiła się informacja o obecności twórców serii The Simpsons i ich własnym panelu! 

E3 doczekało się w tym roku kilku nieprzewidywalnych ogłoszeń. Najgłośniejsza była informacja o własnym panelu dla Netflix, który przedstawi ich plany związane z grami wideo. 

E3 2019. Lista konferencji – daty i godziny

Teraz okazuje się, że organizatorzy przygotowali kolejną, nietypową niespodziankę. Wygląda na to, że scenarzyści oraz producenci najdłużej funkcjonującego animowanego sitcomu w historii dostaną swój panel. The Simpsons na E3!

Informację przekazano za pośrednictwem wpisu E3 na Twitterze. Na ten moment nie ogłoszono dokładnego planu na wystąpienie twórców kultowego serialu. Jedyną wciąż rozwijaną grą z uniwersum jest The Simpsons: Tapped Out na urządzenia mobilne. Już w czerwcu może się to zmienić. 

Simpsonowie mają bardzo długą historię w wielu gatunkach gier. Ostatnim dużym tytułem na licencji była gra The Simpsons Game z 2007 roku. 

Bardzo prawdopodobne, że twórcy zmotywowani sukcesem dwóch ostatnich gier z innej hitowej komediowej animacji, South Park, będą chcieli ponownie spróbować swoich sił na dużych urządzeniach. 

Tagi: E32019 game TheSimpsons