Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 25.05.2019 17:11
Godzilla: King of The Monsters
3393V

Godzilla: King of the Monsters na nowym zwiastunie. Zaprezentowano niewiarygodną skalę destrukcji

Film "Godzilla: King of the Monster" ukaże pojedynki tytułowej bestii z innymi gigantami tego świata. Już samo to pozwala wyobrazić sobie skalę zniszczeń. Twórcy postanowili przedstawić rzeczywisty poziom destrukcji. 

Choć rzeczony film kierowany jest raczej do konkretnego grona odbiorców i najprawdopodobniej nie przyciągnie do kin tłumów ludzi niczym Avengersi, to twórcy wciąż zamierzają postawić w dużej mierze na spektakularność. Już ostatnie zwiastuny pozwalały to odczuć. 

Godzilla: King of the Monsters na ostatecznym zwiastunie. Nadciąga wielki pojedynek

Najnowszy zwiastun od Warner Bros. łączy w sobie kilka znanych już ujęć z nowymi, które nie były dotychczas publikowane. Całość dopełnia klimatyczny rap, który niestety średnio komponuje się z tym, co zaprezentowano na ekranie. Kawałek "Mama Said Knock You Out" od LL Cool J'a to nie jest ten typ muzyki, który podkreślałby epickość starć wielkich bestii. Niemniej, jego tempo dobrze dyktuje dynamikę krótkiego wideo. 

Godzilla wygląda na zajawce niezwykle wściekle i zdaje się, że ogromni przeciwnicy wcale nie będą mieli łatwo, chcąc zachwiać równowagę w przygrodzie na naszej planecie. Trzeba przyznać, że choć film ma w gruncie rzeczy opowiadać o zagrożeniach egzystencjalnych, a trup ściele się gęsto, to apokaliptyczny wydźwięk filmu jest pokazany niezwykle widowiskowo

Film "Godzilla: King of the Monster" trafi do światowych kin już 31 maja. Polscy fani wielkiej, japońskiej bestii muszą poczekać do 14 czerwca, bo dopiero wtedy wyemitują go w naszym kraju

Źródło: https://www.cinemablend.com/news/2472239/final-godzilla-king-of-the-monsters-trailer-goes-full-apocalypse

Tagi: film Godzilla Godzilla: King of the Monsters Warner Bros.