FF XIV: Shadowbringers wprowadzi mnóstwo zmian. Dostępny nowy benchmark na PC

News
633V
FF XIV: Shadowbringers wprowadzi mnóstwo zmian. Dostępny nowy benchmark na PC
Musiol | 24.05.2019, 10:04

Final Fantasy XIV: Shadowbringers przyniesie do gry bardzo dużo zmian wraz ze swoją premierą na początku lipca. Square przygotowało listę, z którą każdy fan tego MMO powinien się zapoznać.

Trzecie rozszerzenie czternastki - Final Fantasy XIV: Shadowbringers - to nie tylko nowa zawartość fabularna, nowe klasy czy lokacje, ale też mnóstwo zmian w wielu systemach rozgrywki, przetasowania w umiejętnościach, zrzucenie zbędnego tłuszczyku i sporo usprawnień.

Final Fantasy VII Remake został podzielony na 2 gry. Każdą kupimy w pełnej cenie

Zanim jednak skupimy się na planowanych zmianach, rzućcie okiem na nowe materiały wideo. Pierwszy z nich dotyczy nowego benchmarka wypuszczonego na PC. Możecie pobrać go z tego miejsca (zajmuje 1,9 GB) i odpalić na PC, by zobaczyć, czy wasz komputer poradzi sobie z grą. Przy okazji benchmark pozwala stworzyć własną postać.

Jakie zmiany zajdą wraz z premierą Final Fantasy XIV: Shadowbringers? Poza nową zawartością w postaci dodatkowych klas postaci, lokacji, dungeonów, rajdów, umiejętności i przedmiotów, czeka nas także przetasowanie w samym systemie walki. Zniknie TP, a umiejętności z niego korzystające zostaną poddane balansowi. Na MP zostanie nałożony limit 10000. Square za to podniesie maksymalne zadawane obrażenia do 9,999,999.

Każda z klas zostanie ponownie zbalansowana, niektóre umiejętności wylecą, inne zmienią działanie. Pojawi się system ładowania akcji postaci, które będziemy mogli użyć. W dunegonach znikną bonusy, zmieni się też synergia między klasami. Sporo zmian dosięgnie system towarzyszącego nam peta, FATE poza XP będą nagradzać żetonami, które wymienimy na nowe przedmioty.

Pojawi się jasna skórka interfejsu, który zostanie rozbudowany/przebudowany w wielu aspektach. Zakończy się też wsparcie na PC dla 32-bitowych systemów. Całość ostatniej transmisji z omówionymi nowościami znajdziecie poniżej (niestety, tylko po japońsku).

 

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych