Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.05.2019 15:35
Ancestors: The Humankind Odyssey okładka
425V

Ancestors: The Humankind Odyssey trafi do pierwszych graczy w sierpniu. Twórcy opowiadają o rozgrywce

Intrygujący Ancestors: The Humankind Odyssey został zaprezentowany na kolejnym materiale. Autorzy pozwalają spojrzeć na gameplay, opowiadają o możliwościach włochatych bohaterów, a jednocześnie przedstawili datę premiery.

Twórcy Ancestors: The Humankind Odyssey doskonale zdają sobie sprawę z egzotyki swojej gry. To właśnie z tego powodu Patrice Désilets, współzałożyciel i dyrektor kreatywny Panache Digital Games ponownie zdecydował się opowiedzieć o grze.

Ancestors: The Humankind Odyssey na 11 minutach rozgrywki

Współtwórca serii Assassin's Creed podkreśla, że zadaniem jego zespołu było przygotowanie świeżego doświadczenia:

„W przypadku Ancestors: The Humankind Odyssey naszym celem było dostarczenie graczowi wrażeń, jakich wcześniej nie mógł doświadczyć. Nasz niewielki zespól tworzy ambitną i wciągającą grę w niepowtarzalnym otoczeniu, która przyciągnie różnego rodzaju graczy. Nie możemy się już doczekać na moment, jeszcze w tym roku, kiedy udostępnimy graczom nasz świat”.

Podczas rozgrywki zadaniem zainteresowanych będzie ewoluować – to główna mechanika produkcji, która pozwoli odkrywać nowe miejscówki i walczyć o przetrwanie. W trakcie eksploracji trafimy na bardzo zróżnicowane tereny i środowiska, staniemy oko w oko z drapieżnikami, a nasza postać nauczy się nowych umiejętności, dzięki którym będzie mogła przetrwać.

„Private Division i Panache Digital Games dzielą tę samą pasję dostarczania jak najlepszych wrażeń dla naszych graczy. Jako partnerzy, wspomagamy Panache i dajemy im czas, aby upewnić się, że wszystkie wersje Ancestors: The Humankind Odyssey będą odpowiednio doszlifowane w dniu premiery, tak jak założył to sobie zespół. Jesteśmy wydawcą zorientowanym na deweloperów. Jest to niezwykle ważne w przypadku pracy z mniejszymi, niezależnymi zespołami”. - powiedział Kari Toyama, starszy producent w Private Division

Dzisiaj mogę potwierdzić, że Ancestors: The Humankind Odyssey będzie dostępne w sprzedaży cyfrowej na PC w sklepie Epic Games Store już 27 sierpnia, a konsolowe wydanie na PlayStation 4 i Xboksach One zadebiutuje w grudniu.

Więcej o Ancestors: The Humankind Odyssey:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Ancestors: The Humankind Odyssey Panache Digital Games