Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.05.2019 14:42
Mutant Year Zero: Road to Eden
881V

Mutant Year Zero: Road to Eden na Nintendo Switch zalicza opóźnienie. Oglądamy zwiastun DLC

The Bearded Ladies nie zdążyło zakończyć wszystkich prac nad dodatkiem i nową wersją Mutant Year Zero: Road to Eden. Posiadacze Nintendo Switchów muszą zaczekać na tę taktyczną przyjemność, ale dzisiaj możemy spojrzeć na zwiastun dodatku oraz poznać szczegóły nadciągającego rozszerzenia.

Mutant Year Zero: Road to Eden zadebiutowało na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych. Gra została doceniona przez graczy, a twórcy potwierdzili przecieki i zapowiedzieli edycję na Nintendo Switcha. Według pierwszego planu premiera taktycznej produkcji na konsoli Nintendo miała odbyć się 25 czerwca.

Mutant Year Zero: Road to Eden w Xbox Game Pass. Premierowy zwiastun i pierwsze opinie

Dzisiaj mogę potwierdzić, że autorzy nie dotrzymają tego terminu. Mutant Year Zero: Road to Eden na Nintendo Switch zadebiutuje dopiero 30 lipca i w tym dniu otrzymamy dostęp do pudełkowego oraz cyfrowego wydania.

Warto zaznaczyć, że w tym samym dniu na rynku zadebiutuje rozszerzenie zatytułowane „Seed of Evil”, które będzie dostępne na Nintendo Switchu za darmo. DLC pozwoli zainteresowanym zwiedzić nowe mapy, zawalczyć z kolejnymi przeciwnikami, a do naszego zespołu dołączy „Big Khan the Moose”. Nowy bohater specjalizuje się w atakach obszarowych.

Z dzisiejszych wiadomości warto sprawdzić także: 

Źródło: YouTube.com

Tagi: