SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 22.05.2019 21:47
Nioh 2 Gameplay
2005V

Nioh 2 na pierwszym konkretnym gameplayu!

Dawno nie słyszeliśmy nic konkretnego na temat Nioh 2. Dziś jest jednak dobry dzień dla fanów tej marki, bo doczkeliśmy się w końcu gameplayu!

Team Ninja postanowiło nie czekać na targi E3 2019 z ujawnieniem pierwszej konkretnej rozgrywki z Nioh 2. Dobry dzień jest dzisiaj, bo deweloperzy ujawnili gameplay z Nioh 2

The Sims 4 udostępnione za darmo

Wiadomo, że tym razem zamiast zdefiniowanego bohatera stworzymy na początku zabawy (z pomocą edytora) własną postać. Gracze będą mogli zmienić wygląd, płeć lub rasę bohatera.

Od 24 maja do 2 czerwca Team Ninja przeprowadzać będzie zamknięte testy wersji alfa Nioh 2. Zaproszona do nich ma być jednak tylko garstka fanów.

Reżyser Nioh 2 zapowiedział, że celem dla deweloperów nowej gry jest "naturalna ewolucja" patentów znanych z pierwszej odsłony tej marki. Fumihiko Yasuda stwierdził, że nie możemy spodziewać się dużych zmian gameplayowych. Zespół chce tylko odrobinę ulepszyć najlepsze strony Nioh a usunąć z sequela wady, na które skarżyli się gracze i recenzenci.

Świetna informacja jest taka, że doczekamy się dostępnego dla każdego dema Nioh 2, tak jak w przypadku pierwszej części serii. Wiadomo już, że fabuła w Nioh 2 ma ścisły związek z wydarzeniami z części pierwszej.

Przy okazji warto wspomnieć o tym, że Koei Tecmo nie wyklucza stworzenia konwersji Nioh na Xbox One.

Tagi: Koei Tecmo Nioh 2 Team Ninja