Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 18.05.2019 17:24
#Halo #TheMasterChiefCollection
761V

Halo: The Master Chief Collection. Publiczne testy dopiero po E3

Proces tworzenia Halo: The Master Chief Collection zajmuje dłużej, niż się spodziewano. Z tego powodu pierwsze publiczne testy wystartuję nie wcześniej niż po tegorocznym E3.

Halo: The Master Chief Collection okazuje się bardziej czasochłonny, niż pracownicy 343 Industries przewidywali. Testy miały wystartować w kwietniu, lecz z powodu opóźnień przeniesiono je na maj. Teraz okazuje się, że przyjdzie nam na nie jeszcze poczekać.

Halo: The Master Chief Collection z obsuwą. Microsoft tłumaczy się z opóźnienia testów

O kolejnych przesunięciach poinformował jeden z pracowników firmy odpowiedzialny za kontakt ze społecznością, Brian Jarrard. Poprzez oficjalny wątek na Reddicie przekazał:

Obecnie nie zapowiada się, aby publiczne testy rozpoczęły się przed E3. Zespół poczynił duże postępy w wielu aspektach, ale wszystko wymaga czasu (w niektórych przypadkach więcej, niż mogliśmy się spodziewać).

Reakcje społeczności są w większości pozytywne. Gracze podchodzą z dużym szacunkiem do uznanej marki i wierzą, że poświęcenie większej ilości czasu pozwoli na lepsze dopracowanie produktu

Tegoroczne E3 będzie miało miejsce w dniach 11-13 czerwca, więc wypowiedź pracownika studia może sugerować, że testy wystartują najwcześniej w połowie przyszłego miesiąca

Źródło: https://www.pcgamesn.com/halo-the-master-chief-collection/no-public-test-before-e3

Tagi: 343 Industries Bungie Software Halo 3 halo 4 Microsoft Microsoft Game Studios