Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 18.05.2019 15:43
Yakuza 5 Kiryuu
687V

Yakuza 5. Kolejne screenshoty z odnowionej wersji

Do japońskiej premiery Yakuzy 5 na PlayStation 4 w Japonii został zaledwie miesiąc. Z tej okazji Sega pokazała nowe zrzuty ekranu z wyczekiwanej gry. 

Decyzja o odnowieniu całego cyklu gier Yakuza przyniosła twórcom całe masy nowych fanów. Teraz kolejne tytuły z serii są jednymi z najbardziej wyczekiwanych produkcji. I nie można się temu dziwić - każda wypada świetnie, na długo zapadając w pamięć. 

Yakuza 5. Odnowiona wersja na nowych screenshotach

Pod koniec kwietnia prezentowaliśmy Wam paczkę zdjęć z gry udostępnionych przez wydawców. Skupiała się ona głównie na aktywnościach dodatkowych. Teraz dostaliśmy kolejną, a jej motywem przewodnim zdają się tzw. Heat Actions

Co warte podkreślenia, na screenshotach zaprezentowano także te "Gorące Akcje", które będzie można wykonywać tylko w konkretnych lokacjach. Tu odwołuję się do akcji z bałwanem, która będzie funkcjonować tylko w śnieżnym Sapporo.

Najciekawsze zrzuty ekranu można obejrzeć w galerii poniżej i zdecydowanie warto to zrobić. Premiera w Japonii datowana jest 20 czerwca 2019 roku. Na europejską datę wciąż musimy czekać, na ten moment nie są znane żadne szczegóły. 

Źródło: https://twinfinite.net/2019/05/yakuza-5-screenshots/

Tagi: Ryu Ga Gotoku Studio sega Yakuza 5 (remaster)

Nie przegap