Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 18.05.2019 10:20
Marvel Ultimate Alliance 3. Hawkeye urządził polowanie na materiale z rozgrywki
379V

Marvel Ultimate Alliance 3. Hawkeye urządził polowanie na materiale z rozgrywki

Marvel Ultimate Alliance 3 zapowiada się na bardzo ciekawą produkcję na wyłączność dla Nintendo Switch. Dziś fani mogą zobaczyć jak w ruchu prezentuje się Hawkeye - Team Ninja zadbał o to, aby najlepszy łucznikowi świata pokazał szeroki wachlarz możliwości.

Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order będzie bez wątpienia wyjątkową produkcją w portfolio Nintendo Switch, albowiem w końcu otwiera konsolę na całkowicie nowe grono graczy.

Spider-Gwen w akcji na wideo z Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order

Dwie poprzednie odsłony cyklu Marvel Ultimate Alliance były zwyczajnymi średniakami, lecz nadchodząca "trójka" wygląda na naprawdę świetnego przenośnego "akcyjniaka". Ostatnio Game Informer pokazał nam jak w boju sprawuje się Spider-Gwen, zaś dziś możemy zerknąć na ataki jakimi dysponuje Hawkeye.

Według deweloperów Nintendo bardzo chciało, aby najlepszy łucznik świata potrafił używać swojej broni na jak największą liczbę sposobów, dzięki czemu projektanci musieli podejść do tematu nieco bardziej kreatywnie. W Black Orderze Hawkeye może zatem strzelać z łuku jak z shotguna, puszczać fale strzał w górę, czy też korzystać ze strzał penetracyjnych.

Źródło: https://www.dualshockers.com/marvel-ultimate-alliance-3-hawkeye-gameplay/

Tagi: marvel Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order Team Ninja

Nie przegap