Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.05.2019 17:11
LEGO Stranger Things
2325V

LEGO Stranger Things zapowiedziane. Drogi zestaw trafi w gust fanów serialu

Stranger Things to jeden z najpopularniejszych seriali Netflixa, więc firma w odpowiedni sposób dba o promocję opowieści. Nadal czekamy na premierę "Stranger Things 3", Stranger Things 3: The Games, a wkrótce zamówimy oficjalny zestaw LEGO.

Od kilku dni główny profil Netflixa na Twitterze publikował tajemnicze wiadomości, które niektórzy fani serialu „Stranger Things” łączyli z przygotowaniem nowych gadżetów związanych z ich ulubioną marką. Nie musieliśmy długo czekać na potwierdzenie tej sytuacji.

Stranger Things 3: The Game. Świeży zwiastun prezentuje atrakcje retro przygody

Netflix zapowiedział wielką współpracę z LEGO, na mocy której powstał aktualnie jeden zestaw LEGO Stranger Things Druga Strona. Twórcy w świetny sposób wykorzystali motyw dwóch wymiarów, a jednocześnie dorzucają do zestawu znanych bohaterów.

Co znajdziemy w zestawie?

  • Zestaw LEGO® Stranger Things zawiera 8 charakterystycznych minifigurek postaci z przebojowego serialu stacji Netflix: Jedenastkę, Mike’a Wheelera, Lucasa Sinclaira, Dustina, Willa Byersa, Joyce Byers, szefa Jima Hoppera oraz Demogorgona.
  • Dom Byersów ma ganek z meblami, salon, jadalnię i sypialnię Willa.
  • W salonie znajdziesz znane z serialu, realistyczne detale: ścianę z podświetlanym alfabetem, sofę, stolik do kawy, telefon, siekierę, przyklejoną ulotkę z napisem „have you seen me?” oraz pułapkę na niedźwiedzie, która została zastawiona na Demogorgona.
  • Sypialnia Willa odgrywa bardzo ważną rolę w serialu, a w modelu została wiernie odwzorowana: jest tam boombox Willa, jego łóżko, biurko z lampą, rysunki oraz plakaty filmowe.
  • W jadalni znajdziesz z kolei fotel, pudełka ze świątecznymi lampkami, instrukcję do gry fantasy oraz roślinkę w doniczce.
  • Na poddaszu znajdziesz z kolei rysunek z Łupieżcą Umysłów i kapelusz czarodzieja dla Willa Roztropnego.
  • Wersja z Drugiej Strony wygląda tak samo, jak w serialu — jest mroczna, zapuszczona i obrośnięta ponurymi winoroślami.
  • Policyjna terenówka Jima Hoppera ma zdejmowany dach, który ułatwia sięgnięcie do wnętrza, oraz dynię, która nawiązuje do drugiego sezonu serialu.
  • W zestawie są też akcesoria: proca i latarka Lucasa, walkie-talkie i kompas Dustina, latarka i walkie-talkie Mike'a, kubek z kawą Hoppera, latarka i rysunek z Willem Roztropnym Joyce oraz wafelek Jedenastki.

Kolekcjonerski zestaw Stranger Things zawiera ponad 2200 klocków zapakowanych w 11 woreczków. Po złożeniu całość mierzy około 32 cm x 44 cm x 21 cm (wysokość x szerokość x głębokość). Cena? 899 zł – zainteresowani złożą zamówienia od 1 czerwca.

LEGO Stranger Things

Tagi: