SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.05.2019 14:55
Follia - Dear Father grafika
484V

Follia - Dear Father zapowiedziane. Szczegóły i zwiastun survival horroru

Pierwszy zwiastun Follia - Dear Father potrafi zaintrygować. Real Game Machine tworzy survival horror nastawiony na skradanie, który może trafić w gust wielu graczy. Poznajcie pierwsze szczegóły tytułu.

Follia - Dear Father to survival horror z elementami skradania przygotowany przez Real Game Machine. Wydawcą tytułu została firma Destructive Creations – twórcy Hatred oraz Ancestors Legacy.

Darkwood zgarnia na konsolach znakomite oceny. Recenzje polskiego horroru

W Follia - Dear Father wcielimy się w młodego mężczyznę, który za wszelką cenę stara się odnaleźć swoich rodziców, pracowników uniwersytetu. Sytuacja jest jednak niezwykle kłopotliwa, ponieważ poszukiwania sprawiają, że Marcus Pitt musi sięgnąć w głąb najstraszniejszego koszmaru.

„Poszukiwania rodziców – lub choćby chęć ustalenia tego, co ich spotkało — zaprowadzą go w głąb najstraszniejszego koszmaru, ponieważ ośrodek naukowy stał się miejscem wypełnionym śmiertelnie niebezpiecznymi, przerażającymi tajemnicami. Starając się odnaleźć w tej upiornej sytuacji, Marcus nie uniknie walki, jeśli będzie chciał przeżyć i nie postradać zmysłów.”

Na początku przygody gracze skorzystają wyłącznie z kilku przedmiotów, a podczas eksploracji uniwersytetu zainteresowani natrafią na liczne wskazówki, które pozwolą ustalić, co tak naprawdę wydarzyło się w tym miejscu.

Tak prezentują się główne cechy gry:

  • Horror, który pochłania do żywego — nigdy nie wiadomo, w którym spowitym mrokiem miejscu pojawią się wrogowie.
  • Regrywalność – sprawdź swoje umiejętności na trzech poziomach trudności, od niskiego po koszmarnie trudny.
  • Nie daj się zauważyć — ukrywanie się będzie niezbędne do przetrwania… czasami!
  • Przemierzaj uniwersytet — znajduj przedmioty, zasoby i znajdźki, by odkryć każdy sekret.
  • Słyszysz to?! — nastrojowa muzyka i dźwięki otoczenia, które zetną ci krew w żyłach.
  • Porywające przeżycia VR DLC — całkowicie zanurz się w koszmarze dzięki wirtualnej rzeczywistości (tryb dostępny na HTC Vive).
  • Wracaj w znane już miejsca — i odblokowuj nowe obszary mapy. Eksploracja będzie się opłacać!
  • Przerażająco zabójczy wrogowie — każdy z nich jest inny, więc miej pewność, że wiesz, co robisz, zanim do któregokolwiek podejdziesz.

Follia - Dear Father zmierza na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste. Zespół rozwija także wersję na gogle VR.

Polecamy:

Tagi: Follia - Dear Father zapowiedź