Paweł Musiolik Paweł Musiolik 15.05.2019 12:30
Czarne Lustro (Black Mirror)
979V

Czarne lustro z piątym sezonem. Premiera w czerwcu

Czarne Lustro (Black Mirror) wraca. Netflix potwierdził piąty sezon, który zobaczymy już w czerwcu.

Czarne Lustro (Black Mirror) to bez dwóch zdań jeden z większych fenomenów w ofercie Netfliksa. Niezwiązane z sobą historie opowiadają o wpływie technologii na nasze życie w wielu aspektach. Praktycznie za każdym razem w ciemnych barwach.

3% od Netflix powróci. Zwiastun i data premiery 3. sezonu

W piątym sezonie (debiutującym 5 czerwca) dostaniemy trzy nowe historie, w których zagrają m.in. Anthony Mackie, Miley Cyrus, Yahya Abdul-Mateen II, Topher Grace, Damson Idris, Andrew Scott, Nicole Beharie, Pom Klementieff, Angourie Rice, Madison Davenport oraz Ludi Lin. Miley Cyrus możecie znać z jej kariery muzycznej, a Anthony Mackie wciela się m.in. w Kapitana Falcona w MCU.

O serialu Czarne lustro:

Czarne lustro to antologia nawiązująca do zbiorowego niepokoju, jaki odczuwamy względem współczesnego świata. Każdy odcinek opowiada inną wyrazistą i trzymającą w napięciu historię poruszającą temat współczesnej technoparanoi. Mimochodem technologia zmieniła wszystkie aspekty naszego życia. W każdym domu, na każdym biurku i w każdej dłoni można zobaczyć ekran plazmowy, monitor lub smartfon — czarne lustro odbijające codzienność XXI wieku. Za scenariusz i reżyserię serialu odpowiada Charlie Brooker, zaś jego producentami wykonawczymi są Charlie Brooker i Annabel Jones.

Więcej na temat Netfliksowych produkcji:

Tagi: black mirror czarne lustro wideo