Paweł Musiolik Paweł Musiolik 15.05.2019 10:30
Soul Calibur 6 DLC
776V

Aktualizacja 1.40 do Soul Calibur 6 już dostępna

Kolejna aktualizacja Soulcalibur VI jest dostępna od wczoraj na wszystkich trzech platformach. Bandai Namco połatało błędy i dodało wsparcie przyszłego DLC do trybu kreacji.

Bandai Namco szykuje się do wypuszczenia kolejnej paczki DLC do Soulcalibur VI. Tam razem będą to jednak przedmioty do trybu kreacji postaci. Mamy dostać ich grubo ponad 150 w każdej z kategorii. Kilka darmowych pojawiło się w grze wraz z aktualizacją 1.40.

Tekken x Street Fighter raczej nie powstanie

Łatka przyniosła w trybie kreacji postaci darmowe przedmioty pozwalające ubrać wojownika w ślubny garnitur lub sukienkę ślubną, zależnie od płci. Co oprócz tego? Dwa dodatkowe kolory na postać (poza Inferno, Geraltem i 2B), poprawki w balansie gry i ciosów, poprawki w pracy kamery na niektórych planszach oraz różne poprawki w treningu.

Do tego wersja na PC otrzymała wsparcie NVIDIA Ansel pozwalające nam robić zrzuty z gry w wysokiej rozdzielczości i przy dowolnym ustawieniu. Na wszystkich platformach poprawiono też stabilność rozgrywki oraz zdobywanie rang w trybie sieciowym. Do tego różne poprawi w trybie kreacji postaci.

DLC, o którym wspomniałem wcześniej - “Creation Parts Set B.” - dostępne będzie już jutro.

Źródło: https://en.bandainamcoent.eu/soulcalibur/news/soulcalibur-vi-update-ver-140-patch-notes?utm_source=SM_official&utm_medium=official_post&utm_campaign=SC6_patch1_40

Tagi: Bandai Namco PC playstation 4 Project Soul Soulcalibur VI xbox one