Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.05.2019 16:22
The Division 2 raid
1017V

The Division 2 Operacja Dark Hours. Zwiastun i data premiery raidu

Jeszcze w tym tygodniu Agenci wyruszą na pierwszy raid w Tom Clancy's The Division 2. Ubisoft potwierdził datę premiery oraz zaprezentował wydarzenie na konkretnym zwiastunie. Gracze muszą szykować się na pierwszy ośmioosobowy najazd w historii serii Tom Clancy’s The Division

16 maja o godzinie 18:00 czasu polskiego pierwsi śmiałkowie wyruszą na raid w Tom Clancy's The Division 2. Jest to pierwsza taka aktywność w historii serii – w wydarzeniu weźmie udział jednocześnie ośmiu graczy, którzy będą musieli ze sobą ściśle współpracować.

Ghost Recon Breakpoint z dużą mapą. Twórcy potwierdzili rozmiar

Twórcy podkreślają jedno – tutaj skończyła się zabawa. Operacja Dark Hours wprowadzi do Tom Clancy's The Division 2 najtrudniejsze wyzwania i w wydarzeniu wezmą udział tylko najbardziej doświadczeni gracze (5. światowy poziom i zaliczony Tidal Basin). Tak prezentują się pierwsze szczegóły misji:

Operacja Dark Hours przeniesie agentów do portu lotniczego Washington National, kontrolowanego przez Czarne Kły, które przyjmują na nim dodatkowych żołnierzy i zaopatrzenie. Przejęcie lotniska będzie sporym ciosem dla ich operacji. Gracze odkryją przy okazji, że technologia, którą dysponują Czarne Kły, jest zdecydowanie bardziej zaawansowana niż wszystko, z czym dane im było się zmierzyć do tej pory.

Przygotowanie najazdu było na pewno sporym wyzwaniem także dla deweloperów, ponieważ pierwszy raz ośmiu graczy zawalczy z potężnymi przeciwnikami. Autorzy zapowiadają najtrudniejszych bossów:

Gracze zmierzą się z najtrudniejszymi jak dotąd bossami. W drużynie 8 agentów będą musieli rozszyfrować mechaniki walki i ściśle współpracować, aby zrealizować strategię i pokonać tych nieustępliwych przeciwników. Za zaliczenie najazdu, gracze otrzymają wyjątkowe łupy, na przykład nowe zestawy wyposażenia, egzotyczną broń i inne unikatowe nagrody.

Ubisoft wpadł na ciekawy pomysł – pierwsza drużyna, która zaliczy „Operację Dark Hours” po jej uruchomieniu, zostanie na zawsze unieśmiertelniona w grze:

Zdjęcie oddziału wraz z imionami graczy zostanie wystawione w Białym Domu w The Division 2, aby każdy mógł je zobaczyć. Wszyscy gracze, którzy zaliczą „Operację Dark Hours” w dniach 16-23 maja, otrzymają pamiątkową opaskę na rękę, a śmiałkowie, którzy zaliczą najazd po tym terminie, zyskają ikonę proporca klanu oraz trofeum w swojej przestrzeni klanowej.

Warto spojrzeć:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Tom Clancy's The Division 2 Ubisoft Ubisoft Massive

Nie przegap