SKLEP
Paweł Musiolik Paweł Musiolik 13.05.2019 11:55
Bohaterowie Apex Legends
2686V

Respawn będzie banować pijawki w Apex Legends

Respawn chce zabrać się w Apex Legends za grające pijawki. Czyli osoby, które dołączają do gry, po czym nie robią nic, by korzystając z reszty grupy przetrwać jak najdłużej i zebrać jak najwięcej punktów doświadczenia.

Ostatnio Respawn pochwaliło się, że zbanowało już 700 tysięcy kont grających w Apex Legends. Wkrótce ta liczba może znacząco wzrosnąć, bo szansę na tymczasowe blokady otrzymają pijawki żerujące na innych graczach z zespołu.

Apex Legends zmierza na urządzenia mobilne. Model F2P ogromnym sukcesem dla EA

O co chodzi? Od pewnego czasu deweloperzy otrzymywali skargi na osoby, które dołączają do zespołu, po czym nie robią nic, jadąc na plecach reszty graczy, by przeżyć jak najdłużej, zgarniając punkty doświadczenia za nic. Odpowiedzialni za grę obiecali się temu przyjrzeć i ogłosili, że będą z tym walczyć.

W jaki sposób? Blokadami konta. Za jednorazowe wykroczenie będzie tymczasowy blok, za notoryczne łamanie zasad dobrej gry dostaniemy bana na konto i pożegnamy się z Apex Legends. Bany nie polecą od razu. Respawn daje czas graczom na zapoznanie się i ewentualne ogarnięcie. Jednak jeśli to nie poskutkuje — pożegnajcie się z kontem.

Więcej o Apex Legends:

Źródło: https://www.reddit.com/r/apexlegends/comments/bn6ec6/respawn_check_in_510/

Tagi: Apex Legends Electronic Arts pc playstation 4 Respawn Entertainment xbox one