Paweł Musiolik Paweł Musiolik 11.05.2019 13:44
rage 2 postacie
947V

Jak wyglądać będzie wsparcie Rage 2 po premierze?

W Rage 2 zagramy już za kilka dni. Bethesda mocno liczy na ten tytuł, który być może pozwoli zapomnieć komuś o wpadce, jaką było Fallout 76. Jak wiele innych gier, produkcja będzie wspierana długo po premierze.

Rage 2 zadebiutuje już 14 maja. Ekipy Avalanche i id Software włożyły sporo serca, by ożywić markę, która debiutowała na konsolach poprzedniej generacji, ale szału tam nie zrobiła, głównie z powodu rozbuchanych ambicji, z którymi nie poradziła sobie moc konsol.

Rage 2. Bethesda ma poczucie humoru i uwiecznia wpadkę Walmart

Rage 2 jest kolorowe, pokazujące postapokaliptyczny świat w sposób bardziej zwariowany, co też nie każdemu się spodoba. Jednak sama rozgrywka jak na otwarty świat wygląda interesująco. Wydawca nie chce, by po ukończeniu gry ktoś ją za szybko sprzedał, więc zapowiedział popremierowe wsparcie.

Rage 2 Kalendarz wsparcia

W czerwcu dostaniemy pierwszą aktualizację i pierwsze wydarzenie w świecie gry razem z wyzwaniami i nowymi skórkami. Lipiec przyniesie nowy pojazd, kolejne wyzwania, skórki i wydarzenia.  Sierpień to poza wyzwaniami i wydarzeniem Mutant Derby, także premiera pierwszego rozszerzenia Rise of the Ghost, które przyniesie nowe wątki fabularne, frakcję wrogów, broń, przedmioty, pojazdy i lokacje.

Na jesień dostaniemy kolejne rozszerzenie (płatne) oraz standardowo - skórki i wyzwania. Całość oczywiście po to, by gra szybko nie trafiła do wtórnego obiegu i Bethesda zarobiła jak najwięcej na premierowych wersjach. Miejmy tylko nadzieję, że za takim wsparciem pójdzie sama jakość i Rage 2 będzie dobrą produkcją.

Więcej o Rage 2:

Tagi: Bethesda id Software / Avalanche Studios rage 2