Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 11.05.2019 09:06
Wolfenstein: Youngblood. Nowa przygoda MachineGames będzie dłuższa od poprzedników
1549V

Wolfenstein: Youngblood. Nowa przygoda MachineGames będzie dłuższa od poprzedników

Wolfenstein: Youngblood będzie pierwszym spin-offem głównej serii tworzonej przez niezawodną ekipę MachineGames, w której to deweloperzy mogą mocno eksperymentować z formułą rozgrywki. Dzięki temu dostaniemy nieliniową opowieść mającą zapewnić nam więcej zabawy niż poprzednicy.

Póki co MachineGames zdecydowało się dać B.J. Blazkowiczowi małe wakacje, lecz aby nie robić sobie dziury w kalendarzu wydawniczym i móc nieco pobawić się formułą serii, do walki z Nazistami dołączają jego dwie córki.

Rage 2. Bethesda ma poczucie humoru i uwiecznia wpadkę Walmart

Tak zwane "Bliźniaczki terroru" będą hulać po otwartym świecie i wspólnie walczyć o wyzwolenie kolejnych miejscówek od sługusów Hitlera oraz odnalezienie swojego ojca. Według deweloperów Youngblood przedstawi nam wątek fabularny zdecydowanie krótszy od Wolfenstein: The New OrderWolfenstein II: The New Colossus, lecz całościowi i tak dostarczy nam więcej zabawy.

Będzie tak za sprawą wspomnianej już otwartej struktury bogatej w misje poboczne, a także sporą swobodę w sposobie oraz kolejności wykonywania każdej z misji. Premiera gry nastąpi już 26 lipca.

 

Warto przeczytać:

Źródło: https://www.dualshockers.com/wolfenstein-youngblood-developer-says-the-game-is-lengthier-than-past-entries/

Tagi: Bethesda MachineGames Wolfenstein: Youngblood

Nie przegap