Paweł Musiolik Paweł Musiolik 06.05.2019 16:40
Call of Duty: Modern Warfare 4
798V

Call of Duty 2019 ze specjalnym panelem dyskusyjnym na E3

Tegoroczna odsłona Call of Duty to prawdopodobnie Modern Warfare 4. Activision powinno ujawnić grę w ciągu najbliższych tygodni, by zdążyć przed E3, gdzie tytuł będzie obecny w całej okazałości.

W tym roku wypada kolej Infinity Ward ze swoją odsłoną serii Call of Duty. Ze wszystkich przecieków, jakie do tej pory się pojawiły, wynika, że będzie to Modern Warfare 4. Activision o swojej grze jeszcze oficjalnie nie mówiło, ale o nowej produkcji wiemy sporo.

Nowe Call of Duty wprowadzi sposoby, by zatrzymać graczy

Przede wszystkim ostatnio zaproszono futbolistów amerykańskich, którzy mieli okazję już teraz ograć nową odsłonę najpopularniejszej serii FPS-ów na rynku. A ich wypowiedzi wynika, że nowa gra przypomina klasyczne Modern Warfare, więc osoby zniechęcone tym, jak wygląda, chociażby Black Ops, powinny poczuć się jak w domu.

Dzisiaj na oficjalnym koncie twitterowym targów E3 pojawiła się informacja o panelu poświęconym tegorocznej odsłonie serii Call of Duty.

Dzięki temu możemy być pewni, że Activision grę zajawi przed targami, a na nich ostatecznie (jak co roku) pokaże nam ją w ruchu. Razem z tym przyjdą pierwsze konkrety, które poznamy na wspomnianym panelu.

Targi E3 w tym roku odbywają się w dniach 11-13 czerwca. Dokładnego terminu panelu poświęconemu Call of Duty 2019 jeszcze nie znamy.

Więcej w sprawie Modern Warfare 4:

Źródło: https://twitter.com/E3

Tagi: Activision call of duty: modern warfare 4

Nie przegap